Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fast and the Furious CUP 07 - 3. místo


FatF byl první cup, kterého jsme se zůčastnili a dokončili jsme ho po velkých bojích a štěstí na parádním třetím místě! Třikrát jsme se střetli s týmem §tar Riders, které jsme třikrát porazili a dostali se tak na bednu. Porazit nás dokázal jen clan wX, takže naše účinkování na cupu bylo úspěšné. Good Game Fist!!


Více na: http://www.fatf.wgz.cz/


WINTER TRACKMANIA CUP
  - Čtvrtfinále (5. - 8. místo)


Náš druhý cup byl s podstatně větší konkurencí a po těsném postupu ze skupiny se dvěma výhrami a jednou prohrou s favorizovanými x-ROC jsme vypadli v team modu s velice kvalitním klanem BUG a skončili tak na 5. - 8. místě. Čtvrtfinálový zápas se nám nevyvedl, ale skupiny jsme odjeli solidně a ostudu si určitě neudělali. S chutí můžeme vyrazit na další turnaj - eeej! :-)

Více na:
http://wtc-cup.ic.cz


First inection Fast CUP - Odstoupili jsme


Tak tenhle cup byla asi chyba. Týmové nasazení bylo mizerné a do tréninku se nehrnul skoro nikdo. První cw to dokázalo a zajeli jsme hodně mizerný závod a obdrželi debakl od týmu VON. Druhý závod jsme sice vyhráli, ale 2.kolo nám přineslo favority soutěže, takže jsme odstoupili i z důvodu nízké aktivity a malého zapálení do hry, která nás pomalinku přestává bavit .... TMNF RULEZZ :P

Více na: http://fifcup.inection.cz/