Jdi na obsah Jdi na menu
 


Historie clanu FIRESTORM

Clan založili zkušení driveři Luki a Wenca (oba odchovanci clanu X-R). První jezdec kterého vzali byl Bardo, jenže ten se neukázal ani na jednom CW a o jeho existenci nikdo nic neví, tak byl pro nečinnost z clanu vyloučen. Další byli přijati do clanu koSTon (ten se ujal vytváření stránek ), KoBra, H8r a Snoopy a to je zatím celá sestava FIRESTORM. Členové ale nechodí na CW a tréninky tak, jak by měli takže by to měli urchleně napravit :))

A je tu další člen - Juvil.

Opět jsme přijali nového člena, který nám bude velkou posilou! Je to bývalý clanleader rozpadlého clanu Metal Lovers a u nás si bude říkat Opicak :-D

A ještě proběhla změna ve funkcích clanu, Luki s Wencou i koSTonem jsou všichni clanleadeři a všichni se podílí na vedení clanu. Hold jsme si všichni rovni, už to není jak za bývalého režimu :))

Konečně máme v clanu i jednu dámu a je to naše milovaná, vždy veselá Pusinka:-*


Na našem prvním clanovém náboru se zadařilo a sehnali jsme dva celkem dobré ridery - Chaviho.27 a :) [Smailika]


Opět jsem přijal nového člena Petu, snad se mu bude u nás dařit!


Snoopy stejně jako Brado vůbec neprojevuje žádnou aktivitu, na icq neodpovídá a nikdo o něm nic neví takže je to druhej hráč kterej ma kick z clanu!

Opicak si změnil nick na Kane.

Tak Peta rychle přišel a rychle odešel, našel si jinej clan takže u nás končí!

Takže jsme vykopli dalšího člena a to Smailika! Neuměl se chovat, je to prostě ještě malej puberťák, takže myslím, že jezdce mladší 16ti let ani nemá cenu brát, pár už jsme takových měli a dopadlo to se všema stejně :-D

No takže nám přibyl do clanu zase dalši rider W!P3R. Je mu sice 15, takže jsme porušili pravidlo ale W!P3R je osvědčená kvalita :)

CL koSTon si změnil nick na sWiNe.

Spřátelený clan hard-skill skončil a některé členy jsme vzali k nám! Jsou to Geo a Kápo.

KoBra končí s TMN, takže u nás taky.

Přijali jsme po dlouhé době nového člena - Kopiho!

W!P3R odešel z clanu z důvodu nedostatku času.

Geo opustil clan taktéž z důvodu nedostatku času. Docela nás ubývá, už bychom potřebovali nějakou novou posilu...

Tak nová posila se našla a dost dobrá :) Je to jezdec MKc z rozpadlého clanu HH. Vítej!

A objevil se další novej Fisťák jménem Marcus. je mu sice 13, ale tohle je výjimka :-)

Pusinka skoro vůbec za nás nejezdila a dávala přednost jiným clanům, takže jsme se dohodli na jejím odchodu z clanu.

Skvělý jezdec Kane už delší dobu TMN nehraje a prakticky ukončil svou kariéru, takže bohužel končí i v našem clanu :-((( Honzo měj se! :)

Rozhodli jsme se přijmout několik nových hráčů abychom tým trošku oživili a už máme tři posili! A jsou to Taraling, Spirig a konečně nová jezdkyně - skvělá slečna Ajuš! :-) Nábor členů bude možná ještě pokračovat.

Rozhodli jsme se rozvázat s Kápem pracovní poměr :-)) Domluvili jsme se na jeho odchodu, protože v našem týmu měl druhý účet a my chceme hrát fair play a osamostatnit se ;-)

Woyta ze spřáteleného clanu §R zmněnil působiště a nyní vyhrává za náš tým :-)

Opět je nová posila v týmu a je to velice nadějný driver TrOubleMakeR neboli TM :-) Myslím, že tento draft se vyplatil :-D

Naše dávná opora Kane se znovu vrátila do světa formulek a nastupuje do našeho týmu se staronovou přezdívkou Biishi aby trošku potrápil soupeře :p

Další hráč opouští klan z důvodu ukončení tmn kariéry a teď se jím stává Marcus :-(

Jezdec H8r opouští clan a odchází do VONu. Bye